Ei leidnud sobivaid tulemusi. Proovi otsida üldisema märksõna järgi.

3PG14APR22A188-E.jpg

Kahvel

3,70 €

  • 5 tööpäeva

RingKarbi kahvel

Kahvel valmistatud samast materjalist kui ringkarbid ning tehtud Stefan Kälin AG poolt Shveitsis.

 

RingKarbi nõud ei ole lihtsalt toidunõud vaid need on toode kui teenus.

Ringnõusid saab kasutada RingKarbi süsteemiga ühinenud toidukohtadest prügivaba toitu kaasa ostes ÜLE EESTI. Samuti on neid mugav kasutada kodus, matkal ja reisil toidu lekkekindlaks hoiustamiseks. Vaata SIIT kuidas ringnõude ringlus toimib.

Ringkarbi tooted  sobivad veganitele, sest karpide tootmisel ei ole kasutatud loomset rasva. Ringkausid hoiavad toidu soojana ja toit näeb neis isuäratav välja. Tooted on jäigad, võimaldades söömist ka püstijalu.

Ringkausi materjal on 70% ulatuses PBT plast ja 30% ulatuses klaaskiud. Materjal ei sisalda BPA-d, ftalaate ega muid ohtlikke aineid. Kausi kaas koosneb vastupidavast PP-plastist.
Ringtops on valmistatud läbipaistvast tritaanist. Termostops on kahekihiline hoides nii sooja kui külma. Lillal kaanel on suletav joogiava, mis teeb ka joogitopsi lekkekindlaks ja mugavaks kasutamiseks nii autos kui seljakotis.

Ringkarbi nõudekomplektiga eristud ja oled eriline!

NB! Kasutades lillasid ringnõusid RingKarbi võrgustikus toidu kaasaostmiseks, siis anna toidukohale teada, kas soovid toitu oma lillasse karpi või lased karbi ringlema (ehk vastu saad toidu ringlevas karbis).