Ei leidnud sobivaid tulemusi. Proovi otsida üldisema märksõna järgi.

Ringkarbi joogitops

Al. 12,20 €

  • 5 tööpäeva
Joogitopsi suurus

Läbipaistev, kahekordse seinaga soojahoidev tops, mis tuleb kahes eri suuruses: 300ml ja 500ml. Ideaalne nii kuumadele kui külmadele jookidele, aga ka suppide, müsli, jäätise ja kastmete kaasaostuks.

Tops on tehtud tritaanist, mis on väga vastupidav plastik. Kaas on valmistatud PP-plastikust.

TÄHELEPANU: Kuuma sisuga, mis on üle 70 kraadi, peab joomisava kaanes avatuks jätma, et terve kaas kuuma õhu poolt tekitatud survest ära ei tuleks!

Ringtops on valmistatud läbipaistvast tritaanist. Termostops on kahekihiline hoides nii sooja kui külma. Lillal kaanel on suletav joogiava, mis teeb ka joogitopsi lekkekindlaks ja mugavaks kasutamiseks nii autos kui seljakotis.

 

RingKarbi nõud ei ole lihtsalt toidunõud vaid need on toode kui teenus.

Ringnõusid saab kasutada RingKarbi süsteemiga ühinenud toidukohtadest prügivaba toitu kaasa ostes ÜLE EESTI. Samuti on neid mugav kasutada kodus, matkal ja reisil toidu lekkekindlaks hoiustamiseks. Vaata SIIT kuidas ringnõude ringlus toimib.

Ringkarbi tooted  sobivad veganitele, sest karpide tootmisel ei ole kasutatud loomset rasva.

Ringkarbi nõudekomplektiga eristud ja oled eriline!

NB! Kasutades lillasid ringnõusid RingKarbi võrgustikus toidu kaasaostmiseks, siis anna toidukohale teada, kas soovid toitu oma lillasse karpi või lased karbi ringlema (ehk vastu saad toidu ringlevas karbis).